KnopperS - 2007-02-26 19:35:04

Witam !
Po zimowej przerwie graliśmy pierwszy mecz w Dąbrowie. Gładko wygraliśmy pomimo słabego występu naszej drużyny. Pomogła nam w tej wygranej absencja najlepszego strzelca przeciwników- Marcina Piechowicza, który od przyszłego tygodnia zagra w naszym zespole. Wynik 67-43
MEcz zaczął się od wyrównanej gry obu stron. Dopiero po chwili udało nam się odskoczyc na kilka punktów. Początek 2 kwarty to słaba gra naszych zawodników i jeszcze gorsza graczy z Dąbrowy. Ostatecznie ta kwarta kończy się 22-8 dla nas. Po przerwie trener stwierdził, że możemy zagrać inną piątką w 3 i inną w 4 kwarcie. W 3 odsłonie dobrze zaprezentował się Tomek Kotarski, który walczył jak mógł, przechwytywał, asystował a nawet zdobył 2 punkty. 4 kwarta to już słabsza gra naszej drużyny i dobry okres gry gospodarzy a szczególnie 1 ( Tomasz Orczykowski 16 pkt w meczu).Lecz cały mecz kończy się dobrym wynikiem.